קורס לניהול המשכנתא המשפחתית

במדינת ישראל למיליוני אנשים יש משכנתאות שעולות להם הרבה מאוד כסף והם ברוב המקרים מזניחים את העלות שלהן אף על פי שזו עלות מאוד גבוה והם לא מודעים לכך. אחת הטעויות הנפוצות ביותר הינה שמשכנתא לוקחים פעם אחת, בונים תמהיל ומכאן הלקוחות בטוחים שהכל תקין, אך זה כלל לא כך ומשכנתא זה מערכת פיננסית שחשוב לנהל ואף לבדוק אחת לשנה לפחות אם כדאי

לעשות שינויים בין היתר, בגלל הסיבות הבאות :

א. ההכנסה הכוללת של המשפחה ירדה.

ב. ההכנסה הכוללת של המשפחה עלתה.

ג. ההוצאות המשפחתיות עלו.

ד. ההוצאות המשפחתיות ירדו.

ה. נכנס סכום כסף לא צפוי מירושה או ממקור אחר.

ו. אפשר להגדיל את ההכנסה של המשפחה על ידי שיפור הריביות של המשכנתא הקיימת.

הסיבות שצויינו הן נכונות תמיד במהלך ניהול תהליך המשכנתא ואין לזלזל באף אחת מהן. בחיי ראיתי אלפי משפחות בנקודות שונות עם משכנתאות שונות והמסקנה שלי לאחר מעל שש שנים בארץ ובחוץ לארץ בתחום היא שמה שטוב למשפחה היום לא בהכרח יהיה טוב בעוד תקופה ולפחות של שנה אחת. ברוב המקרים מניסיוני, משפחה ממוצעת צריכה לבדוק את המשכנתא שלה אחת לשנה ולבצע שינויים אחת לשנתיים, ברוב המקרים החיסכון יהיה מאוד משמעותי ואף חשוב לזכור שאפשר להגדיל את ההכנסה הפנויה של המשפחה ללא טובות מהבוס או רק על ידי הגדלת ההכנסות של הבית ולקיחת שלוש עבודות ביום, אלה בתהליך פשוט של מחזור משכנתא.

בקורס יועצי משכנתאות, גם אנשים שאינם מעוניינים לעסוק בתחום ייעוץ המשכנתאות יכולים ללמוד איך לנהל לעצמם את המשכנתא האישית ובכך לחסוך עד עשרות אלפי שקלים ויותר. הקורס אינו מיועד רק למי שמעוניין לעבוד כיועץ משכנתאות בשוק המשכנתאות, אלה גם לאלו שמעוניינים לנהל את המשכנתא שלהם בעצמם ואף לחסוך את עשרות אלפי השקלים שיעלה להם בכל פעם מחדש לקחת חברת ייעוץ כזו או אחרת לבדיקה וביצוע תהליך מחזור וניהול המשכנתא.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן