כמה עולה ייעוץ משכנתאות

לקוחות שמכירים אותי וחברים ומשפחה, מכירים את ההיסטוריה שלי בתחום ייעוץ המשכנתאות. הייתי יועץ משכנתאות בישראל, הייתי יועץ משכנתאות בארצות הברית ולפני כן עבדתי באחת מחטיבות המימון הגדולות בעולם בתור עוזר של הכלכלן הראשי של אותה חטיבת מימון בינלאומית בסניף בישראל.

בחברה הקודמת שהייתי שותף בה, עבדנו על מודל של כמות גדולה של יועצים בכל ישראל, עשינו בין 30 ל – 60 משכנתאות בכל חודש, מה שכמובן דרש הערכות עם עלויות גבוהות על מנת לתחזק את המערכת ולהביא כמות גדולה של עבודה למשרד על מנת שיהיה עבודה לכולם ומצד שני הייתי צריך לשמור על כך שהלקוחות יוכלו לקבל את העסקה הטובה ביותר ושאני והשותף הקודם שלי נוכל לפקח על כך. 

במודל החדש, החלטתי להקשיב לציבור וכיום עלויות יוקר המחיה מאוד גבוהות וחשוב הייה לי לבנות מודל שיוכל לשרת את רוב האוכלוסייה בישראל ומצד שנישהלקוחות יקבלו את התנאים הטובים ביותר של המשכנתא כולל את הריביות הטובות ביותר שניתן להשיג. לכן החלטתי להקים את המותג משכנתא און ליין ולעבוד עם צוות מצומצם של יועצים ולפתח בוטיק משכנתאות במחירים מעולים, כי מי אמר שבוטיק חייב להיות במחירים גבוהים? ולכן במודל החדש אני יכול לתת את השירות שהינו ייעוץ וליווי מלא מול הבנקים למשכנתאות במחירים מעולים ללא תחרות ומהצד השני הלקוחות מקבלים את רמת השירות והמקצועיות הטובים ביותר שקיימים בשוק המשכנתאות בישראל ולא פחות חשוב מכך התוצאה של המשכנתא שלהם זהה באחריות מלאה.

החלטתי לעלות בפניכם טבלה שתיתן לכם השוואה בין שני סוגי השירותים של ייעוץ משכנתאות שניתנים בשוק עם המחירים השונים :

 שירות משכנתא און לייןייעוץ משכנתאות עם סקר בנקים
מחיר ממוצע3,200 – 2,500 + מע"מ12,200 – 7,300 + מע"מ
ריביות שתקבלו מהבנקיםבשני המקרים אותו הדברבשני המקרים אותו הדבר
שירות שתקבלו מהחברהבשני המקרים אותו הדברבשני המקרים אותו הדבר
   

 כמובן החלטתי, למי שמעדיף שאנחנו נעשה את העבודה מול הבנקים לתת את האפשרות, אבל חשוב לי להדגיש כי התוצאה תהיה זהה לחלוטין ולכן אני נותן ללקוחותי לבחור איזה מבין שני המוצרים הם מעוניינים לבחור.

*חשוב לציין כי המחירים הם המחירים הממוצעים של העסקאות שנעשות במשרדינו ויכולים להיות הפרשים במידה והעסקה יותר מורכבת מהעסקה הממוצעת על פי שיקולי המשרד.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן