ייעוץ משכנתא – מה נכון ומה לא נכון בהבטחות של חברות ייעוץ משכנתאות

פונים אלי אנשים רבים ושואלים אותי על הבטחות שונות של חברות ייעוץ המשכנתאות והרבה יוצאים מאוד מבולבלים מאינסוף הבטחות שניתנות להם ונוצר במקרים רבים חוסר תיאום ציפיות בין הלקוח ליועץ המשכנתאות, לכן החלטתי לרשום כמה נקודות חשובות שיעזרו לך לקבל הבנה על מה בעצם אתם משלמים שאתם לוקחים יועץ משכנתאות.

יועץ משכנתאות הינו יועץ פיננסי שמתמחה בתחום של אשראי (הלוואות ומשכנתאות), התפקיד שלו לבנות לכם את התמהיל שמתאים לצרכים שלכם ותפקידו לקחת בחשבון את הנתונים הפיננסים שלכם והתשובות על השאלות שנשאלות לגבי התוכניות שלכם בטווח הקצר ועל פי כך לבנות את התוכנית הפיננסית שמותאמת לכם.

במקרים רבים, אנשים מצפים כי היועץ משכנתא ישיג להם ריבית טובה יותר מהריבית שהם מסוגלים להשיג, אך זה לא נכון ולא משנה אם אתה גדול או קטן או לחילופין מגיש מאה תיקים לבנק בחודש או תיק אחד, כל מקרה נבחן לגופו ולכן יש לציין שלא בהכרח חברת ייעוץ משכנתאות תשיג לכם ריביות טובות יותר מהריביות שאתם מסוגלים להשיג ולכן יש לקחת סעיף זה בערבון מוגבל.

עם זאת, יועץ משכנתאות יכול להמליץ לכם על מסלולים שונים שאפילו לא חשבתם עליהם לפני הפגישה איתו ואף לעשות לכם סדר בכל מה שקשור בהתנהלות שלכם מול הבנק למשכנתאות ובכך לחסוך לכם עד עשרות אלפי שקלים.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן