ייעוץ משכנתאות כמקצוע לחיים

כאדם שעוסק בתחום ייעוץ המשכנתאות כמקצוע כמעט שבע שנים, אני יכול להגיד לכם שזה מקצוע מאוד יפה שייש בו הרבה נתינה לזולת וניתן גם להתפרנס ממנו.

יועצי משכנתאות טובים מתפקדים כיועצים פיננסים לכל דבר שתחום ההתמחות שלהם הוא תחום של הלוואות ומשכנתאות ועושים עבודה מדהימה עבור לקוחותיהם. אישית אני מכיר כמה יועצי משכנתאות מאוד טובים שנותנים ייעוץ משכנתאות מקצועי ועושים זאת עם הרבה השקעה וחשיבה שתוביל את הלקוח שלהם לקבלת המשכנתא הטובה ביותר. אישית אני לא מאמין שייש טעם לקחת יועץ משכנתאות שהייתרון היחסי שלו זה בתחום הבנקאות כי לכך יש לכם את יועץ המשכנתאות בבנק ולכן הערך של יועץ משכנתאות חיצוני שכל הידע שלו מסתכם בבנקאות לדעתי די נמוך ולכן חשוב שהאדם שלוקחים יהיה עם הבנה בתחום הייעוץ הפיננסי. כיום ישנם אנשים שעוסקים בתחום ייעוץ המשכנתאות כעבודה יחידה ועיקרית ויש כאלו שעושים זאת כמקצוע שני או מקצוע משלים לתחום העיסוק שלהם כגון : מתווכי נדל"ן, סוכני ביטוח, יועצי מס, יועצים בכלכלת משפחה ויועצים אחרים בתחום הפיננסים.

היתרונות במקצוע של ייעוץ משכנתאות הם :

א. ידע חשוב ביותר בניהול של הלוואות ומשכנתאות שיכול גם לתרום למשפחה האישית שלנו.

ב. אדם שעוסק במקצוע זה נותן ערך עצום ללקוחות שלו והוא יודע שהוא עוזר לאדם אחר שלדעתי אין מצווה גדולה מזו.

ג. תחום עיסוק רחב ומאוד מעניין ועד היום אני יכול להעיד כאדם שעוסק בזה כבר מספר שנים שזה ממש מרתק בכל פעם ללמוד משהו חדש.

ד. מקצוע שתמיד יכול לתת לכם יציבות של הכנסה או לכל הפחות יכול לתת תוספת מכובדת להכנסה החודשית של המשפחה.

יתרונות אלו ואחרים נותנים ערך מאוד גדול לאלו העוסקים במקצוע וייתרה מכך שיתרונות אלו יכולים להכניס את העוסקים במקצוע זה לעולמות חדשים ולפתוח בפניהם הזדמנויות שלא היו להם קיימות לפני כן.

למאמרים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו www.mashcantaonline.com
הכותב הינו עמרי קפלן, יועץ משכנתאות ותיק שעוסק בתחום מזה כמעט שבע שנים בארץ ובארצות הברית, מרצה בקורסים לייעוץ משכנתאות.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן