חשיבות ניהול המשכנתא

כיום רוב האוכלוסייה ממחזרת את המשכנתא שלה לפחות פעם אחת בחיי ההלוואה שנלקחה ובדרך כלל יותר מפעם אחת.

הסיבות למחזור משכנתא יכולות להיות רבות ומשונות כגון : רצון להוריד את גובה ההחזר החודשי, סכום כסף לא צפוי שנכנס, קרן השתלמות שנפתחה או בשביל לשפר עמדות מול הבנקים למשכנתאות.

אישית אני ממליץ לכל לקוחותיי לעקוב אחר המשכנתא שלהם ולעשות בדיקה לפחות אחת לחצי שנה בשביל לבדוק אם משהו ישתנה, האם כדאי לעשות חושבים מחדש וזה מביא משפחה במקרים רבים לחיסכון שיכול להסתכם במאות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא.

חשוב לזכור שהמשכנתא לוקחת למשפחה בין 25% ל – 30% לפחות מההכנסה החודשית במרבית המקרים, סכום זה יכול הקטנה בנטל של המשכנתא יכול לבוא לידי ביטוי בחיסכון נוסף לילד, בחופשה משפחתית לחול ועוד אפשרויות רבות שנותן לנו הניהול הנכון של המשכנתא.

במידה וגם אתם משפחה ממוצעת שסוחבת על עצמה את נטל המשכנתא, אני ממליץ לכם לבדוק את הלוואתכם אחת לתקופה ובמידה ואינכם יודעים לעשות זאת לבד מומלץ להיעזר באיש מקצוע שילווה אתכם ויעזור לכם לקבל החלטות על מנת שגם אתם תוכלו לחסוך מאות אלפי שקלים לאורך חיי ההלוואה שלכם.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן