חיסכון לילדים ומתנות פיננסיות נוספות ששווה לכם לתת לילד שלכם

אנשים רבים, מתלבטים אם לעשות חיסכון לילדים שלהם וכמה להפריש לחיסכון בכל חודש..

הסיבות לחיסכון לילד הן רבות ומגוונות, אך הסיבה העיקרית לפתוח לילד חיסכון הינו לתת לו סכום כסף התחלתי שיהיה לו בתחילת דרכו הבוגרת.

אישית, אני חושב שזה מוצר מצויין ואף מאוד חשוב וגילוי נאות, לי ההורים שלי חסכו סכום כסף שמאוד עזר לי בלימודי התואר הראשון שלי ועל כך אמא אני רוצה להגיד לך תודה.

מוצרים נוספים, שכאדם מבוגר אני חושב שהייה יכול להיות לי לעזר רב ואף בתור אדם בוגר אני מבין את המשמעויות שלהם וחושב שהם מעולים וקצת חבל לי שלא עשו בשבילי אותם בתור ילד הם :

א. ביטוח בריאות לילדים.

ב. ביטוח סיעוד לילדים.

לכל אחד משני המוצרים האלו יש יתרונות רבים שאדון בהם בפוסט זה.

הראשון – ביטוח בריאות, זהו ביטוח שאנו יכולים לתת אותו לילד שלנו ומלבד שהילד שלנו אכן יהיה מבוטח ובמידה ונצטרך להפעיל אותו יהיה לו את הביטוח הזה, הינו שרבים לא מודעים לכך, שביטוח בריאות שאנו עושים לילד הוא ביטוח במחיר מאוד אטרקטיבי, והייתרון הגדול ביותר בכך, הינו שניתן לבחור מסלולים שמציעות כיום חברות הביטוח תשלום קבוע של ביטוח בריאות לילד שלא משתנה כל חיי הילד (צמוד למדד המחירים לצרכן כמו כל פוליסת ביטוח) והייתרון שהתשלום קבוע יהיה לילד גם לאחר שיגדל ויעבור את גיל 18 זה ייתרון ענק שמבטיח לילד שני דברים :

א. במידה ומצב בריאותי ישתנה, המחיר עדין יהיה זהה.

ב. המחיר שהילד ישלם בכל חודש לחברות הביטוח כל חייו יהיה נמוך באופן משמעותי גם אם יהיה בריא מחבריו שיבחרו לעשות ביטוח זה בחייהם הבוגרים וזו מתנה מאוד גדולה שלנו ההורים במחיר נמוך שניתן לתת לילד שלנו.

ביטוח נוסף, שהינו מתנה גדולה מאוד לילדים שלנו שיבינו את המשמעות שלה בחייהם הבוגרים, הינה ביטוח סיעודי.

ביטוח סיעודי – הינו מוצר שנותן למבוטח סכום כסף חודשי, והייתרון הגדול ביותר שלו שגם אם המבוטח מפסיק אותו לאחר תקופה, מצטבר לו סכום כסף קבוע, שישאר לו כל חייו גם אם החליט לבטל את הביטוח.

הסיבה שאנו ממליצים להורים לעשות אותו לילדיהם, היא לא בגלל החשש שלנו שיקרה משהו לילד, אלה יותר מתוך מקום שבמידה ואנו נבחר לעשות לילד שלנו ביטוח סיעודי במסלול של פרמיה קבועה, לא רק שיצטבר לו סכום כסף שיהיה לו קבוע גם אם יפסיק את הביטוח ביום מן הימים, אלה גם מחיר הפרמיה (גם סכומי התשלום של ביטוח זה צמודים למדד המחירים לצרכן) של הילד בחייו הבוגרים תהיה קבועה ולכן, אנו ממליצים להורים לעשות זאת לילדיהם.

לסיכום, שאנו בונים חבילה פיננסית לילד, אנו ממליצים להורים לחלק את סכום הכסף שמיועד לילדים שלהם בין חיסכונות לבין ביטוחים שיתנו לילדים שלהם כלים מעולים וחשובים שבכל מקרה יום יבוא והם ירכשו אותם במחירים זולים באופן משמעותי מאשר ירכשו אותם בחייהם הבוגרים.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן