הכנסה בטוחה למשפחה

ביטוח חיים או ביטוח עם הכנסה חודשית קבועה?

נכון, אין ספק שזה נושא שלא נעים לדבר עליו, אין ספק שזה נושא שגם לי מחמיץ את הלב שאני חושב עליו, אבל זה חלק מהעבודה שלי, לדואג ללקוחות שלי במידה וקורה מקרה ואני צריך להיות זה שידאג להם ביום המקרה ולכן כפי שאמרו חז"ל "יפה שעה אחת קודם". הרבה אנשים נוטים לרכוש ביטוחי חיים, בייחוד גברים שדואגים לעתיד המשפחה אם יקרה מקרה והמשפחה תצטרך לתפקד בלעדיהם, השאלה הגדולה, האם במידה ומשפחה תקבל ביום אחד סכום חד פעמי של מיליון שקלים ויותר, האם תדע מה לעשות איתו? מה הסיכוי שהכסף הזה לא ייאבד במהירות רבה ובסופו של דבר יתבזבז על כל מיני השקעות שימכרו למשפחה?. אישית, אני פחות אוהב להציע למשפחת לרכוש ביטוח חיים בלבד או בסכום גבוה מאוד ולכן אני מעדיף דווקא את הביטוח של הכנסה חודשית קבועה, במידה וקורה מקרה ולזה אפשר להשלים סכום נוסף של ביטוח חיים שייתן מענה לתקופה הקשה שנוצרת בשנים הראשונות לאחר מקרה. 
דעתי האישית, שביטוח הכנסה חודשית קבועה הוא חשוב מאוד ואף חשוב יותר מביטוח חיים רגיל, כי הכסף מגיע במנות ונותן לפחות בפן הפיננסי את האפשרות להמשיך לתפקד בלי להיכנס לסחרור של משבר פיננסי ואם אתם מתלבטים בין השניים, אני ממליץ לקחת ביטוח מסוג זה ולא בהכרח ביטוח חיים, אם זאת, ההמלצה הטובה ביותר היא לשלב בין השניים, אם זה מתאפשר מבחינת הוצאה חודשית כחלק מהתיק הביטוחי.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן