איך ניתן לרכוש דירה במחירי נדל"ן המשוגעים שיש היום?

יום בישראל 2016 מחירי הנדל"ן הם מאוד גבוהים והיכולת של זוגות צעירים לרכישת דירה הולכת ונשחקת ככל שעובר הזמן ולמשקיעים הכדאיות הולכת ויורדת וזה מצב שמתסכל רבים.
יצאו הבטחות של פוליטיקאים ואפילו מצד שני שרי אוצר יאיר לפיד ומשה כחלון ולשניהם יש כוונות טובות לסייע ולעזור וכל אחד מהשניים באמת ובתמים האמין שייש לו את המפתח להורדת מחירי הנדל"ן בישראל וזוגות צעירים רבים מרגישים שעוד רגע הדירה תהיה בהישג ידינו רק עוד קצת נחכה.

מהצד השני, יש את האופטימים שמרגישים, שלא הגיוני שהמחירים כל כך גבוהים ועוד רגע השוק ישתנה ויהיה ירידה חדה במחירים מה שיגרום לכך שהמחירים ירדו ולכן כדאי לחכות.
האמת, שבפועל בשוק הישראלי על מנת שמחירי הנדל"ן יירדו צריך שיקרו כל כך הרבה תרחישים שלא בהכרח קשורים האחד לשני, משינוי במצב הפוליטי, לשינוי בבירוקרטיות בוועדות המקומיות של העיריות השונות ושינוי השיטה, דרך רשות מקרקעי ישראל ועד לשינויים במחירי הכסף בשוק. המון פרמטרים משפיעים על שוק הדיור ולכן הסבירות שמחירי הנדל"ן ישתנו למטה בישראל להערכתי מאוד נמוך מהכרות של שנים רבות את השוק מכיוונים שונים.

אישית, אני חושב שאדם וכל משפחה צריכים לסמוך על עצמם ולא על הבטחה כזו או אחרת של פוליטיקאי כזה או אחר ובטח לא להסתמך על משאלות לב שדבר כזה או אחר ישתנה, כי כל שינוי שגם יוביל לכיוון השני יגרום לשינויים נוספים שישפיעו עלינו במקומות אחרים ואז הבעיה ברכישת הדירה כנראה תעבור למקומות אחרים בחיינו כמו שינוי במקום העבודה, או שינוי בפרנסה או הקשחה של הבנקים בנתינת מימון כפי שקרה במדינות אחרות כשהשוק החל לשנות כיוון, מעבר לכך שלהערכתי אני שוב מדגיש על מנת שמחירי הנדל"ן בישראל יירדו צריך לקרות כל כך הרבה דברים ולכן הסיכוי לכך הוא אפסי.

הפתרונות לשאני ממליץ למשפחות להגיע לדירה :

חשוב לבדוק כספים רדומים שיש סיכוי שקיימים ואחת הדרכים למצוא אותם זה על ידי הוצאת מסלקה פנסיונית – לרוב לאנשים מבוגרים יש כספים שם, אך לפעמים גם לצעירים.

יצירת חיסכון חודשי – מנסיוני לאחר כמעט שמונה שנים בתחום הפיננסים, משפחה או אדם שלא מכריחים את עצמם לחסוך, לא חוסכים והפחד להתחיל להפריש לחיסכון קיים אצל כולם ולא רק אצלכם, אך מנסיוני זה מייצר התייעלות בהתנהלות הפיננסית לאחר זמן מה ומייצר חיסכון קבוע שכאשר ייגדל עשיתם צעד נוסף להשגת החלום שלכם – רכישת דירה

עזרה מההורים על ידי שעבוד הנכס שלהם לטובת הלוואת משכנתא שאתם תחזירו – זו אפשרות נוספת שרבים לא מודעים לה. הורים יכולים לשעבד את הנכס שלהם לטובת משכנתא לילדים ובכך לסייע להם להשיג את ההון העצמי המינימלי הנדרש לרכישת הדירה שלהם.

חשוב להדגיש, שפתרונות אלו נכתבו מנסיונם של לקוחות אחרים שלי שפעלו כך וברוך השם הגיעו לדירת חלומותיהם, חשוב הייה לי לשתף אתכם בכך כי גם אתם מסוגלים להגשים את החלום שכיום נראה לכם כל כך רחוק.

בהצלחה,

עמרי קפלן

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן