איך ניהול פיננסי נכון יעזור לכם להגשים את חלום הדירה?

רבים שואלים את עצמם אם אין לי הורים עשירים ולא התחתני עם הבת של רוטשילד, אז איך אני עם המשכורת שלי יכול להגיע לדירה?
אני מודה שבשביל להגשים חלומות צריך לשלם מחירים, אם זאת, אני מאמין שייש חלומות ששווה להילחם בשבילהם ואחד מהם זה דירה. אחד הדברים שאני אוהב במקצוע שלי זה העזרה לזולת והמפגשים עם סוגים שונים של אנשים. בפוסט זה החלטתי לספר לכם על בחורה מדהימה שההגיעה אלי לפגישה. הבחורה הייתה בת שלושים, מתוך כבוד לפרטיותה לא אפרסם כאן את שמה או כל פרט מזהה אחר ואכנה אותה "נ'". בתום הפגישה החליטה נ' לבחור בי כיועץ המשכנתאות האישי שלה, שילווה אותה בתהליך בחירת ולקיחת המשכנתא. בשונה מלקוחות אחרים, נ' היא בחורה מאוד מיוחדת בשל כח הרצון יוצא הדופן שלה וסיפור החיים המרתק שעומד מאחוריה.
עבורי זה היה המפגש הראשון עם בחורה בת שלושים שמשתכרת שכר מינימום. וכשאני אומר שכר מינימום, אני מתכוון למשכורת שנעה סביב 5,500 ש"ח בחודש!  לנ' יש חלום שמלווה אותה מאז היותה ילדה – להיות יום אחד בעלת דירה משלה. אציין שמדובר בבחורה שעלתה ארצה בגיל 6, ממדינה שאינה נחשבת לחזקה כלכלית (למעשה – ההיפך הוא הנכון), ולהוריה אין את האמצעים לסייע לה כלכלית. נ' גם לא זכתה לקבל השכלה כלשהי מעבר להשכלה תיכונית, כך שנקודת הפתיחה שלה לחיים הבוגרים היא נמוכה מאד לכאורה. 
נ' הצליחה במו ידיה לחסוך כ – 340 אלף שקלים ולהגיע להון העצמי הדרוש לרכישת דירה עם משכנתא ללא כל סיוע מהוריה או מכל גורם חיצוני אחר! אותי אישית, הסיפור שלה ריגש מאד וחימם את ליבי. היום קיבלתי מנ' את הבשורה המשמחת שבקשתה לקבלת משכנתא אושרה! אני כמובן אמשיך ללוות אותה עד שתגשים את חלומה ותרכוש את הבית, עליו חלמה עליו מאז עלתה ארמה בגיל 6.

הסיפור הזה כל כך מרגש ומשמח אותי מכיוון שאני רואה סביבי המון אנשים שנקודת הפתיחה שלהם גבוהה בהרבה מזו של נ' – משכורותיהם גבוהות בהרבה, הוריהם יכולים ומוכנים לסייע להם במימון רכישת דירה (שזה דבר פנטסטי!) –  ובכל זאת לא מצליחים לעשות את מה שנ' הצליחה לעשות עם משכורת מינימום והרבה מאוד כח רצון. אני חושב שנ' היא ההוכחה לכך שבעזרת כוח הרצון, אפשר להגשים כמעט כל מטרה!

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן