איך להגדיל את המשכורת בכמה מאות שקלים בלי לבקש מהבוס?

כמה פעמים, אנחנו אומרים לעצמינו : "וואו הלוואי והייתי מרוויח עוד כמה מאות שקלים בחודש שאוכל להתחיל לחסוך" או לחילופין לקחת את המשפחה לטיול". מי מאיתנו לא הייה רוצה שהמשכורת שלו תגדל בכמה מאות שקלים כל חודש? אני בטוח שכולנו!.

אני לא מכיר אדם שלא הייה רוצה להרוויח יותר בלי לעבוד שעות נוספות. אישית לאחר שבע שנים במקצוע של ייעוץ משכנתאות, ראיתי אלפי אנשים שמגיעים אלי ומשלמים בכל חודש הרבה מאוד כסף על המשכנתא וזאת בלי לשים לב. העלויות האלו מסתכמות ברוב המקרים בכמה מאות שקלים בחודש וחשוב להדגיש שזה כמה מאות שקלים נטו, כלומר על כל 100 שקלים שאנחנו חוסכים, בפועל זה הגדלה גדולה יותר במשכורת, כי אותם 100 שקלים הם נטו, לאחר

מיסים ולאחר עלויות שוטפות של הבית וזה עוד לפני שאנו מתייחסים לכך שגם מהחיסכון הזה אנחנו יכולים להרוויח עוד כמה שקלים בהשקעה סולידית בכל חודש וחודש. 

הפתרון, לנהל את המשכנתא ולהגדיל את ההכנסה הפנויה של הבית בכמה מאות שקלים בכל חודש וכל זאת בלי לבקש טובות מהבוס וזה דורש מאיתנו בסך הכל מספר שעות של עבודה שיכולות לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.

הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן