איך אני שומר על עצמי מפני עליית מחירי הדירות אם אין באפשרותי לרכוש את הדירה שאני רוצה?

רבים מהתושבים בישראל כיום לא יכולים להרשות לעצמם לקנות את הדירה או הבית שהם חולמים עליו, רבים מהם ממשיכים להיתלות בחלום שיום יבוא והמחירים יירדו, הבעיה שאף אחד לא באמת יודע אם זה יקרה וגם אם כן אז מתי זה ייקרה ובאיזה אזורים זה ייקרה.

אישית, אני חושב שחשוב שלאדם יהיה קורת גג משלו אבל זו כמובן דעתי ויש כאלו שיתווכחו איתי שעדיף להשקיע את הכסף באלטרנטיבה אחרת וזה גם תשובה הגיונית ובמקרים מסויימים כנראה גם נכונה.

כיועץ משכנתא, אתה נחשף להרבה מאוד משפחות ומשקיעים שמעוניינים לרכוש את הבית שלהם ולא יודעים איך. כולם רוצים לקנות עכשיו את הנכס עליו הם חולמים ויש את אלו שמהססים ולא מוכנים להתפשר ולכן בשנים האחרונות הם נמצאים כל הזמן במרוץ אחרי מחירי הנדל"ן בישראל.

אחד הפתרונות הטובים לדעתי, הינו לקנות דירה להשקעה באזור בו אתם כמשפחה רוצים לחיות, הייתרון בזה שבמידה והמחירים עולים גם הערך של הנכס שלכם עולה ומצד שני הכסף שלכם ממונף וכל עוד אתם יכולים לעמוד בכך סביר להניח שתהיה לכם עסקה טובה יותר מרוב העסקאות שכיום אתם יכולים לעשות באלטרנטיבת השקעה אחרת.

אני מאוד מאמין בתיאוריה שאומרת שבאזור מסויים אם יש עליות מחירים , זה משפיע על כל הסוגים של הנכסים מדירות של שני חדרים ועד בתים פרטיים, כי השוק עובד לפי ביקוש והיצע והאיזור שבו יש הרבה ביקושים ישפיע על כל הנכסים.

כמובן שיכולה גם להיות ירידת מחירים, אך לפחות אתם יודעים שאתם צמודים למחירי הנדל"ן באזור בו אתם רוצים לרכוש את בית חלומותיכם.
 למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו
בטלפון 03-5298779 


הכותב, רושם את דעתו האישית ואין זה מחליף ייעוץ מקצועי וכל מי שמחליט לפעול על פי היצע מפוסט זה לוקח על עצמו את האחריות הבלעדית ולא יבוא לכותב או לעורך בטענות.


הכותב רושם את דעתו בלבד ואין הכתוב מחליף ייעוץ מקצועי, על ידי יעוץ כלכלי או יועץ משכנתא מקצועי. 

למידע נוסף או התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5298779 

כל מי שלוקח היצע מהכתוב עושה זאת על דעת עצמו ולא יבוא בטענות או מענות לכותב או לעורך הפוסט ולוקח את מלוא האחריות על עצמו – ט.ל.ח.

גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן