פנסיה לעצמאים

פנסיה לעצמאים

על פי החוק החדש שיצא לפני שנה, עצמאי יהיה מחויב להפקיד כספים לטובת חיסכון פנסיוני, באמצעות: קרן הפנסיה, קופת הגמל או ביטוח מנהלים. אם אתם מעוניינים להפקיד כספים לקרן הפנסיה, לבטח תדאגו לעתיד הכלכלי שלכם ושל בני משפחתכם. ניתן לבצע חיסכון זה לעצמאים, באמצעות סוכן ביטוח לעצמאים, אשר  ישלב בין חיסכון וביטוחים בכל תקופת העבודה, עד לגיל הפרישה, מה שיעניק עוגן כלכלי בזמן הפרישה לפנסיה. יש לחסוך חיסכון , אשר יספיק לעצמאיים להתפרנס בכבוד גם לאחר גיל הפרישה. תכניות אלה שניתן למצוא בחברות הביטוח, מוכרות כקופות גמל קצבה לעצמאים ומוכרת בהטבות מס.

למי מתאים ביטוח לעצמאים?

סוכן ביטוח לעצמאים, יידע אתכם לגבי תכנית ביטוח לעצמאים, מתאימה לא רק לעצמאים, כי אם גם לשכירים שהכנסתם אינה מובטחת. התכנית כוללת :

  • אפשרות לביטוח חיים במקרה של מוות{ ריסק בתעריף נמוך}
  • אפשרות להוספת סעיף עבור אובדן כושר עבודה
  • בחירה של מגוון מסלולי השקעה בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח
  • מסלול שהוא מקדם קצבה לתוחלת חיים למבוטחים מגיל 60 ומעלה
  • דמי ניהול מהפקדה ודמי ניהול מהחיסכון שהצטבר בתנאים משופרים.

רבים מהעצמאים או מי שסבור כי תכנית ביטוח עסקי מתאימה לו, יוכל ומומלץ אף להתייעץ עם סוכן ביטוח לעצמאים. פוליסות הביטוח לעצמאים, מחייבת הפרשה של סכום מסוים כל חודש, כאשר בסופו של דבר, סכום זה יהיה למחייתו של העצמאי, כאשר יפרוש מעבודתו לטובת הפנסיה.

מרכיב החיסכון למצב אבטלה בקרב עצמאים

אם יש לכם סוכן ביטוח לעצמאים אמין, כזה שמיידע אתכם בכל עדכון חדש בנושא הביטוח העסקי, הוא יידע אתכם, לגבי מרכיב החיסכון למצב אבטלה. אלה הם הסכומים שאותם יפקיד העצמאי לקופת הגמל לקצבה, לשם משיכתם בתקופה של אבטלה, מדובר בעצם על מצב שהעצמאי חדל לעסוק במקצועו או כאשר סגר את העסק, או הגיע לגיל פרישה ואין לו הכנסה החייבת בהפקדה.

למעשה, המרכיבים החשובים ביותר בפוליסת ביטוח לעצמאים, הינם: קופת גמל לקצבה, תשלומים לביטוח הלאומי, ורכישת ביטוח מפני אובדן כושר עבודה

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן