חיסכון חודשי

כל אדם עובד במשך כל חייו כמעט ומדי חודש מקבל את המשכורת עד להגיעו לגיל פרישה. מי שלא נערך מראש לפרישה, יתקיים בדוחק , מקצבאות הביטוח הלאומי וכל חסכונותיו יתכלו. על מנת לא למצוא עצמכם בכזאת סיטואציה,כדאי להיערך בהתאם ולרכוש ביטוחים שונים או חיסכון לכל אדם באפיקים שיתאימו לו. גם הורים חוסכים לילדיהם ללימודים, חתונה, דירה או אפילו רכב שיהיה להם נוח להתנייד בזמן שהם סטודנטים. ניתן יהיה לחסוך בכל מיני דרכים ולמטרות שונות וזה לא חייב להיות הבנק, כי אם חברות השקעות או חברות ביטוח, המאפשרות לכל חוסך למצוא את אפיק החיסכון המתאים לו.במידה ותצטרכו  הלוואה, ניתן יהיה לקבל אותה, כאשר כספי החיסכון יהיו עירבון להלוואה זו , אשר תהיה בגובה של עד ל-80% מכובה החיסכון.

לבחור את מסלול החיסכון על פי תקציבכם ומטרתכם

מוסדות פיננסיים שונים וכן, חברות הביטוח, מציעים כמה אפיקי חיסכון לעתיד בטוח יותר. לכל מסלול יש את החסרונות והיתרונות משלו. השאלה היא כיצד ניתן למצוא חיסכון לכל אדם? איש מקצוע מחום הפיננסים והביטוח, יוכל לייעץ לכם לגבי האפיק המתאים, כאשר תהיה שקיפות מלאה לגבי הריבית שתקבלו על החיסכון,  הסכומים הקבועים  בכל חודש שתצטרכו לשלם ועוד. רבים פונים לחברות השקעה וחברות הביטוח, בשל הריבית שתהיה גבוהה  יותר מזו שתקבלו בבנקים.

תמיד טוב שיהיה "שקל לבן ליום שחור" את הפתגם הזה אנו זוכרים מהורינו שתמיד דאגו כי יהיה מספיק כסף, על כל צרה שלא תהיה. גם לפני שנים, ניתן היה למצוא את האפיק שמתאים עבור חיסכון לכל אדם, אם ללימודים, שיפוץ הבית או חלילה קלקול של הבית או הרכב.

קראו טוב על מה אתם חותמים לפני שתשקיעו בקרנות או בתכנית חיסכון

כאשר החלטתם על תכנית חיסכון לכל אדם, תצטרכו לחתום על מסמכים. יש לקרוא היטב על מה אתם חותמים, כך שלא תהיינה אי הבנות לאחר מכן. ישנם כאלה שאולי קוראים מה שכתוב , אך לא תמיד מבינים את מה שנאמר לכן, כדאי כי תשאלו את מי שמבין, אם מנהל חשבונות, או רואה חשבון שמבין היטב את מה שנאמר בחוזה של תכנית החיסכון שבה

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן