השקעות נדל"ן

אנו עדים בהתעניינות רבה של ישראלים רבים אשר ממעניינים בנדל"ן במיוחד בחו"ל. גם חברת גדולות בכל מיני תחומים, אפילו בתחום הביטוח, מחליטים כי זו ההשקעה הנכונה ביותר במצב של היום, כאשר הכלכלה משתנה , ישנם הפסדים בבורסה ותנודות שונות במניות, רבים שמים את פעמיהם באלטרנטיבות מושכלות ורווחיות יותר, כגון השקעות נדל"ן. גם בגלל שחברות הביטוח היום, עוסקות גם בהשקעות עבור עמיתיהן, הן החלו לבצע השקעות מניבות בנדל"ן עבור עמיתיהם, כך שעסקאות אלה לא היו מביישות אפילו את חברות הנדל"ן המוכרות ביותר בארץ.

להבדיל מחברות הביטוח, בתי ההשקעות, הפועלות בתחום של חסכונות ארוכי טווח, אם באמצעות קופות הגמל, לא נחשפו אל השקעות נדל"ן למרות שתעשיית הגמל מגלגלת המון כספים ובעלת היקף נכסים אדיר.

חטיבת השקעות בנדל"ן בחברות הביטוח הגדולות

אפיק עם תזרים מזומנים שאינו קשור ישירות לשוק ההון ומדובר למעשה באפיק בטוח יותר שיהווה עוגן לתשואה ולמימון משתלמים עבור עמיתים. יש לציין, כי חברות הביטוח שנוהגות לבצע השקעות נדל"ן, כך שהיקף הנכסים הוא כה גדול שחלק רב מהחוסכים בביטוחי מנהלים, מחזיקים בתיק פנסיוני שיש לו חשיפה של 5% לנדל"ן מניב עבור מנהלי ההשקעות  פנסיוניות.  כעת, ניתן להסיק, כי הנדל"ן ישפר את התשואה בתיק ההשקעות. השאלה היא כיצד ניתן להשקיע? אם בדירה, מניות בחברות ציבוריות או אולי בקרן פרטית?.

את השקעות נדל"ן, ניתן לחלק לשני מסלולים עיקריים- השקעה ישירה והשקעה עקיפה. כאשר מדובר בהשקעה ישירה, היא באמצעות רכישת נכס, כאשר הרוכש הופך היות בעליו. מדובר על השקעה שמצריכה הרבה כסף, זמן, מומחיות וקשה למשקיע לפזר את השקעתו על כמה נכסים בעת ובעונה אחת.

הפתרון- השקעה עקיפה בנדל"ן

רבים בוחרים בהשקעה עקיפה שהיא הדרך אשר מאפשרת למשקיעים, להשקיע יחד עם המומחים. ישנם כמה מסלולים: השקעה במניות של חברות נדל"ן ציבוריות, השקעה בקרנות רייט שהיא קרן סחירה בבורסה שמתמחה בהשקעות נדל"ן, או השקעה בקרנות נדל"ן פרטיות. תוכלו להתייעץ עם המומחים בחברת הביטוח שלכם ולוודא מה אפיק ההשקעה הטוב ביותר עבורכם, תוך ניתוח עתידי של התשואה המניבה שבה תזכו באמצעות השקעה נכונה.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן