ביטוח נדלן

ביטוח לנכסי מגורים או לנכסים מסחריים (בניינים, דירות, תכולת דירה, משרדים, תכולה עסקית).

ביטוח נדלן
ביטוח נדלן
ביטוח נדלן
ביטוח נדלן
ייעוץ משכנתא
ביטוח נדלן

או

ביטוח נדלן
ביטוח נדלן
ביטוח נדלן

ביטוח נדל"ן הינו ביטוח שמתחלק לשלוש סוגים של ביטוח:

  • ביטוח נכס למגורים – כלומר ביטוח שידאג שאם יהיה לכם נזק את אחד הנזקים בנכס אותם הפוליסת ביטוח מכסה כמו שריפה, ברק, נזקי טבע, נזק בזדון שעשו לנכס וסוגים נוספים של נזקים הרשומים בפוליסה (כמובן לפי תנאי הפוליסה) ישלמו לכם את העלות של התיקון בהפחתת השתתפות עצמית כמובן יש לציין כי לא כל נזק יכוסה, אך רבים מהם כן.

 

  • ביטוח תכולה למגורים – ביטוח תכולה למגורים, הינו ביטוח המכסה, מקרים של אש, שיטפון, נזקי טבע, ועוד סוגים שונים של נזקים הרשומים בפוליסת הביטוח המכסים את הנזקים שיקרו לתכולה של הבית שלכם (רהיטים, תכשיטים, ארונות קיר, ועוד סוגים שונים של מוצרים הקיימים בבית ולא מחוברים לדירה בדרך קבע). גם פה יש הגדרות בפוליסה ולא כל נזק יכוסה, אך רבים מהם כן.

 

  • ביטוח לנכס עסקי – כמו מחסן, תכולה עסקית או פריט שהוא יקר ערך, גם אותם ניתן לבטח, מפני הסיכונים השונים שמכסה פוליסת הביטוח (כל פוליסה מכסה במקרה זה סיכונים אחרים) ולכן חשוב לשים לב מה רוכשים.

אם יש לכם שאלות והינכם מעוניינים לרכוש את אחד מסוגי הביטוח שצויינו אתם מוזמנים לבדוק גם איתנו הצעה ואם נהיה הטובים ביותר כנראה תרצו להיות איתנו, אז מוזמנים להתקשר.