ביטוח לרופאים

ביטוח אחריות מקצועית, חשובה מאוד עבור רופאים ונועדו לעוד אנשי מקצוע הקשורים לתחום הרפואה כגון:

  • רופאי שיניים
  • העוסקים במקצועות פארה רפואיים
  • מוסדות רפואיים
  • העסקים ברפואה אלטרנטיבית,
  • לעוסקים במקצועות הקוסמטיקה
  • לעוסקים במקצועות הכירופרקטיקה והפיזיותרפיה

במסגרת של ביטוח לרופאים, למבוטחים ניתנים שירותים כגון: ניהול סיכונים ברפואה, בכדי לצמצם את הסיכון לפגיעות במטופלים וכן, ישנו שירות לניהול תביעות שמוגשות נגד המבוטחים בשל האחריות המקצועית שמכוסה בביטוח זה.

הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר הכולל הגנה משפטית לרופאים

כל מי שעוסק בתחום הרפואה ותת תחומיה, צריך ביטוח של אחריות רפואית, מה שיקנה עבורם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורם וכן, את ההגנה המשפטית הטובה ביותר, כך שעל מנת לרכוש פוליסת ביטוח לרופאים יש לפנות לסוכנויות ביטוח שמתמחות בביטוחים עבור אנשי מקצועות הרפואה ותחומיה השונים. גם מה שקשור לנושאים פליליים כגון: סיוע משפטי בחקירות משטרה וכל חקירה של סמכות רשמית אחרת, חברת הביטוח תספק הגנה משפטית הולמת ע"י מומחים במשפט הפלילי.

כמו כן, ייעוץ משפטי זה, יינתן לרופא אשר רכש ביטוח לרופאים, כאשר מדובר על הליכים פליליים בביהמ"ש שמוגשים באמצעות רשויות המדינה, בהקשר לחובת המבוטח, הכוללים גם חקירות נסיבות למוות במקרה של תביעה על רשלנות רפואית.

ביטוח עבור רופאים המגן עליהם מסיכונים נוספים

יש לציין, כי ביטוח לרופאים מגן על העוסקים במקצועות הרפואה כמו,הגנה על המוניטין של העוסקים במקצוע הרפואה, בהקשר עם נושאים אזרחיים ופליליים כגון השמצה או חוק הגנת הפרטיות. עובדים במקצוע הרפואה, חשופים מדי יום למחלות מדבקו מסוכנות שעשויות לגרום לסכנה לחייהם כמו: איידס, צהבת, זיהומים שונים בבתי החולים כן עשויים להיות מואשמים על גרימת מחלות ומומים, של חולים ללא עוול בכפם.כל רופא או מי שעוסק במקצועות הרפואה השונים, יודע כי עליו לבטח את עצמו בביטוח אחריות מקצועית, היות ולא אחת, אנו שומעים על תביעות בשל רשלנות רפואית כנגד צוות רפואי, בתי חולים ומוסדות רפואיים אחרים.

בשנים האחרונות, חלה עלייה ניכרת בהאשמות של רשלנות רפואית ולכן, כל מי שעוסק במקצועות הרפואה, חייב לבטח את עצמו, כך שיוכל לעבוד ללא חשש מחשיפה לתביעות מסוג זה.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן