ביטוח דירות

דירה היא הדבר היקר ביותר שאדם רוכש במהלך חייו. רכישת דירה היא רכישה כלכלית משמעותית ולכן, על מנת לא לאבד את מה שרכשנו בעמל רב, כדאי כי נבטח את הנכס כאשר אנו מכוסים היטב מכל אירוע שעשוי להתרחש, אם נזקי טבע, תקלות שונות ויקרות בבית ועוד. ביטוח דירות הוא צורך מתבקש ולכן, אנשים כאשר הם כבר עורכים חוזה רכישה, כבר במועד הכניסה הם דואגים לבטח את דירתם , כאשר זהו צעד נבון ומובן.

גם אם מדובר על ערך כספי או סנטימנטלי, כדאי כי תתעניינו אצל הסוכן ביטוח שלכם, לגבי ביטוח שיכסה לכם את התרחישים השונים שיגרמו נזק לדירה שלכם. יש לציין, כי קיימות פוליסות ביטוח דירות, אשר מכסות שני סוגים של ביטוחים- ביטוח מבנה וביטוח תכולת הדירה. יש לרכוש את שני הכיסויים, כך שלא תשלמו כסף מיותר בזמן אמת, ם חלילה פרצה שריפה, שיטפון או כל אסון אחר, אם אסון טבע או אסון הקשור לאש, סופה או שיטפון.

הסבר קטן על שני סוגי ביטוחי דירות

כאשר אתם מעוניינים לחפש את ביטוח דירות המשתלמים והטובים ביתר בורכם, כדאי לעמוד על טיבם. כאשר מדובר על ביטוח מבנה, מדובר על מקרים של פגיעה שעשויה להיגרם למבנה הנכס אם לדירה עצמה או אם לתשתיות שנמצאות בה. אם חלילה הדירה נפגעה בשל פגיע זו, יש להוציא כסף רב ל התיקונים השונים. כאשר מדובר על נזק הקשור למבנה, תוכלו לקבל פיצוי כספי מסוכנות הביטוח אשר בה רכשתם את הפוליסה לביטוח המבנה.

כאשר מדובר על ביטוח תכולת דירה, מדובר על כל סוג של פגיעה ברכוש שלנו, כולל החפצים כגון: רהיטים מוצרי חשמל, תמונות, ביגוד, סדינים וכל מה שיש בבת כולל דברי ערך כגון תכשיטים. תכולת הנכס שלנו, שווה הרבה כסף ולכן חשוב לבטח אותה באמצעו ביטוח שיענה על צרכיכם.

הפוליסה המנצחת בביטוח דירה

כאשר אתם מבינים כי ביטוח דירות אמור לכסות לכם על המבנה והתכולה, כבר תחליטו לבד, לרכוש ביטוח שיהי גם על המבנה וגם על התכולה. זו גם ההמלצה של סוכני הביטוח שיכולים להראות לכם מקרים שהביטוח לא התבצע במלואו {רק ביטוח מבנה או רק ביטוח תולה} והנזק היה גבוה. כדאי לא לחסוך בביטוח על הדבר4 היקר לכם ביותר שהוא הנכס שלכם וכן, על התכולה שאף אותה רכשתם בעמל רב.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן