ביטוח בריאות פרטי

אדם בכל גיל ובכל שלב, עשוי להזדקק לטיפול רפואי מורכב ויקר. כאשר אדם הוא יחסית צעיר, הוא יוכל לרכוש ביטוח פרטי רפואי בעלות שתהיה נמוכה יותר, מאשר אדם שהוא מבוגר יותר וללא החרגות בשל מצב רפואי לקוי. לעיתים גם אין צורך בהצהרת בריאות וניתן יהיה להצטרף אל ביטוח בריאות בכל גיל. ישנם כאלה שרוכשים פוליסה רפואית פרטית, בגלל שהם אלה שמעוניינים לבחור את הרופא המטפל שלהם. הביטוח עשוי להכיל הרבה כיסויים וכן, ניתן יהיה לבחור בית חולים, מועד לניתוח, מימון טיפולים, תרופות וניתוחים חיוניים שאינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי.

גם טיפולים של רפואה משלימה, ניתן יהיה לקבל בכיסוי של ביטוח בריאות פרטי. טיפולים כגון שיאצו, דיקור סיני וכל טיפול ברפואה אלטרנטיבית, נמצא תחת הכיסוי של ביטוח רפואי פרטי שניתן יהיה לרכוש מאת חברות הביטוח.

הצטרפות לביטוח בריאות פרטי קבוצתי גם במקום העבודה

ישנן דרכים שונות להצטרפות אל ביטוח בריאות פרטי, כמו במקום העבודה. ישנם מעסיקים רבים, שמזמינים סוכן ביטוח מטעם חברת הביטוח שהם מבוטחים בה. כל אדם או מעסיק יודע, כי למרות שישנו ביטוח בריאות ממלכתי, זה ממש לא אחראי לא לרכוש פוליסת בריאות פרטית, כך שכל אדם יהיה מכוסה נגד כל הקטסטרופות הרפואיות הכוללות: טיפולים מורכבים, ניתוח מומחים בחו"ל, השתלות, תרופות מיוחדות שאינן נמצאות בסל הבריאות ועוד.

משרד הבריאות אמנם יכול לפעול ככל שיוכל בכדי להגדיל את תקציבי סל הבריאות, אך לעולם הביטוח הרפואי הממלכתי אינו יכסה הכול. לסיכום על כל אדם בישראל לדעת, כי ביטוח בריאות פרטי, יציל את חייו ואת חיי משפחתו אם ישכיל לבטח אותם בזמן בנוסף לביטוח הממלכתי.

פוליסת ביטוח פרטית מורחבת גם למקרה סיעודי

למרות שהמילה "סיעודי" מקשרת אותנו לאנשים קשישים, בכל גיל, אדם עשוי לחלות חלילה או להיפגע מתאונה ולהיחשב כסיעודי על פי מצבו. בביטוחים שונים של בריאות, כאשר מדובר על ביטוח פרטי, ישנה אפשרות של הרחבה  למי שמעוניין בביטוח סיעודי, כך שיהיה מכוסה. בגלל החוקים השונים של משרד הבריאות והביטוח הלאומי הבירוקרטיה והטרטורים המיותרים, רבים מעדיפים לרכוש פוליסת ביטוח מורכבת שתכסה גם את הסעיף הסיעודי.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן