ביטוחי תכולה

ישנו קושי רב, לאמוד את ערך תכולת הבית, במסגרת ביטוח דירה. כאשר חברות הביטוח מציעות ללקוחותיהן ביטוח מסוג זה, הן ירימו גבה וישאלו את השאלה המוכרת:"מה כבר יש לנו לבטח?". זוהי מחשבה שגויה, היות ועל מנת לשמור מכל צרה שלא תהיה, יש להיערך לנזק הרסני שיכול לקרות, כמו למשל שריפה שתפרוץ חלילה, מה שיגרום לנו לרכוש את כל תכולת הבית מחדש. זו הסיבה כי יש לרכוש ביטוחי תכולה היות ומדובר על סכום כסף לא מבוטל שתצטרכו אפילו לקחת הלוואה מהבנק על מנת לרכוש את כול התכולה.

כאשר מדובר על תכולת דירה, זה יכול לכלול: ביגוד, סדינים, שמיכות,כלי מטבח, תכשיטים, מוצרי חשמל ועוד. עלות  ביטוח דירה, יכולה להתחיל בסכום של 70,000 ₪ {עבור זוגות צעירים} ולהסתכם ב-300,000 ₪ {עבור משפחות עם ילדים}. את ביטוחי תכולה ניתן לחשב על פי התכולה עצמה ולכן, חברת הביטוח שולחות שמאים, אשר יבחנו את התכולה ויעריכו את שוויה.

התעריפים השונים של ביטוחי תכולה לדירה

ישנם לקוחות של חברות הביטוח, אשר יהיו זקוקים לפוליסת ביטוחי תכולה יקרים משמעותית, מאלה שיש להם ביטוח תכולה סטנדרטי פחות או יותר. הכוונה היא לאספנים שיש ברשותם  ציורים יקרים , תכשיטים או ריהוט עתיק. במקרים אלה, חברת הביטוח תשלח מעריך מוסמך המבין היטב בחפצים אלה. חשוב לדעת, כי באפשרותו של רוכש הביטוח, לערער על הערכת השמאי או המעריך המוסמך ולקבל הערכה מחודשת מעוד איש מקצוע המומחה בתחום זה. ישנה אפשרות נוספת, להרחיב את הביטוח של תכולת הנכס, כאשר המבוטח שוהה מחוץ לביתו או לדירתו ומכאן נשאלת השאלה, האם פסקה זו תקפה רק כאשר המבוטח שוהה בביתו?

הדרך הטובה ביותר להגן על רכושכם

יש לציין, כי הדרך הטובה ביותר להגן על רכושנו שצברנו במשך השנים בעבודה קשה היא באמצעות פוליסות ביטוחי תכולה. הצעד הנבון ביותר, הינו באמצעות סוכן ביטוח שאתם סומכים עליו. הביטוח נועד למעשה לנהל את הסיכונים שצפויים לכל אחד מאתנו. בדרך זו, ההתמודדות מול  אבידת רכוש תהיה קלה יותר, כאשר אתם בטוחים כי קיים כיסוי איתן מאחוריכם.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן