ביטוחי דירות

ביטוחי דירות

בישראל, ממש כמו בכל העולם, ישנם סוגים רבים של ביטוחים, כגון : ביטוח משכנתא, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוחי רכב, ביטוחים הקשורים לסוגים שונים של עבודה ועוד יש לציין כי הביטוח הנפוץ בין כולם, הינו ביטוחי דירות, היות ואנשים מעוניינים להגן על היקר להם מכל- הנכס שלהם.  יש לציין כי ביטוח עבור דירה, מתייחס לשני כיסויים עיקריים- הראשון הוא לנכס עצמו כלומר ביטוח מבנה. פוליסה תעניק פיצוי לנזק שנגרם לאלמנטים הקבועים  בבית כמו פגיע בקירות המבנה, הצנרת או במערכת החשמל. יש לציין, כי נזק למבנה, עשוי להיגרם גם כתוצאה משיטפונות, רעידות אדמה ואף פגיעה מכוונת.

המרכיב השני של ביטוחי דירות הינו  תכולת הבית, כאשר הביטוח מכסה נזק שנגרם לרכוש הנמצא בבית כמו: ריהוט, מוצרי חשמל או כל חפץ אחר. גם במקרה זה, הנזק עשוי להיות גדול ונזקים אלה , עשויים להיות: פריצה, שריפה, הצפות רעידות אדמה ועוד. כאשר חלילה אחד ממקרים אלה מתרחש, יש להעריך את הנזק.

ביטוח נגד מבנה, הכולל נזקי טבע

לאחרונה אנו שומעים כי בישראל מדברים על סכנה מפני רעידות אדמה ואנו רואים זאת בחיזוק המבנים הישנים במסגרת תכנית תמ"א 38. סכנה זו עשויה לקרות לכל אחד ולכן כדאי לבצע ביטוחי דירות, כך שתהיו שקטים, הן לגבי המבנה והן לגבי התכולה שבו. כדאי כי תקראו היטב את הפוליסה, כך שתדעו, מפני מה אתם מכוסים. גם כאשר אתם מקבלים משכנתא, הבנק יחייב אתכם בביטוח מבנה וביטוח חיים, אך תוכלו להרחיב אותו בחברת הביטוח שלכם.

גם אנשים שאן להם משכנתא, תמיד יהיו רגועים יותר, אם יש להם ביטוח שיכסה את נזקי המבנה ואת התכולה. ביטוח זה תקף גם לקלקול של צנרת, כאשר הוצאה זו היא גבוהה וההשתתפות העצמית שלכם בתיקון תהיה זניחה.

הגנה מפני הוצאה גדולה באמצעות ביטוח דירה

לכולנו יש הוצאות בלתי צפויות, זה יכול להיות הרכב, קלקול בבית, צנרת פגומה, מכשיר חשמל יקר שהתקלקל ועוד. אם יש לכם ביטוחי דירות, תוכלו להיות שקטים שההוצאות הפתאומיות הללו, פשוט תהיינה מכובות  ע"י חברת הביטוח.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן