ביטוח למטפלים אלטרנטיבים

ישנם בעלי מקצועות חופשיים, אשר חובה עליהם לבטח את עצמם בביטוח אחריות מקצועית. אם תוגש תביעה נגד בעלי המקצוע השונים, הם תמיד יהיו מכוסים ויוכלו לעבוד בשלווה. אנשי מקצוע בעלי סיכון גבוה יותר לתביעות, הינם רופאים ומטפלים בתחומים השונים, כך שניתן בהחלט למצוא את פוליסת הביטוח האידיאלית עבור אנשי המקצוע שנמצאים בסיכון. מטפלים, מודעים לחשיפתם לתביעות ולכן רוכשים ביטוחים למטפלים, כאשר ביטוח זה הינו לשנים רבות, כל עוד הם עובדים במקצוע זה..

אנשים רבים מעורים לעובדה כי ביטוחים הפכו להיות מוצר נדרש בתחומים רבים ואחת כמה וכמה כאשר מדובר במקצועות עם אחריות כגון רופאים או מטפלים, אשר יודעים כי ללא ביטוחים למטפלים הם חשופים לכל מיני סכנות כגון תביעות  שונות מצד מטופליהם.

המגמה של תביעות בקרב מקצועות שונים נמצאת בעלייה

אם לפני כעשור לא היו תביעות רבות נגד אנשי מקצוע בתחומי הרפואה והטיפול, היום אנו עדים לתביעות רבות מצד מטופלים אם נגד רופאים או אם נגד מטופלים ולכן, חברות ביטוח רבות עשו בחוכמה שהחלו למכור ביטוחי אחריות מקצועית, אשר כוללים גם ביטוחים למטפלים. ישנם שיקולים רבים לבחירה נכונה ומושכלת של פוליסת ביטוח לאחריות מקצועית. אחת מהסיבות היא שרבים תובעים על כל טיפול שאינו נראה להם וזאת בלבד על מנת לזכות  בסכום כספי גבוה. גם מבחינת ההשוואה, למשל כאשר מטופלת עוברת ניתוח פלסטי וחברתה עברה גם היא את אותו הניתוח אצל רופא פלסטי אחר, והיא סבורה כי חברתה זכתה לניתוח מוצלח יותר, היא עשויה לתבוע את המנתח הפלסטי שביצע בה את הניתוח.

מטפלים אינם מתמודדים לבד מול משאבים נפשיים וכספיים

זה מספיק, על מנת להבין כי כל מי שעוסק במקצועות החופשיים הקשורים לרפואה כגון מטפלים בתחומים השונים,חייבים כי תהיה להם פוליסת ביטוחים למטפלים. ייצוג של עו"ד מומחה, כיסוי מקרים שונים שיהיה מספק, מהווה שלווה וביטחון עבור כל מי שעוסק במקצועות הרפואה. מדובר על משאבים כספיים רבים וכן כאמור משאבים נפשיים שלבד, אף רופא או מטפל, אינו יכול לעמוד מולם.

עומרי קפלן, מספר רשיון: 017869553

יגאל אלון 120 תל אביב , קומה 3

שמעת, וראית

מוזמן להשאיר פרטים ונבדוק איך ניתן להשיג לך את העסקה הכי טובה או בטלפון: 073-3856507

מאמרים
גלילה לראש העמוד

התקשרו
050-6382991
או השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן